تبلیغات
گفتگو آزاد - مطالب دی 1391

آغاز به کار موفقیت آمیر گشت ارشاد در آمریکا

چهارشنبه 20 دی 1391  12:14 ب.ظ

پلیس شهر نیویورک که چندیست مسلمانان، مراکشی‌ها، و تظاهرکنندگان را مورد هدف خود قرار داده است، این بار دست به کنترل طیف گسترده‌تری از شهروندان این شهر یعنی زنان زده است.
روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که در واکنش به یک سری تجاوزهای اخیر در پارک اسلوپ شهر نیویورک در مجاورت بروکلین، افسران پلیس مستقر در این محل، زنانی را که احساس می‌کنند وضعیت پوشش نامناسبی دارند متوقف ساخته و به آنها تذکرات لازم برای تغییر در نوع لباس‌شان را می‌دهد.
یکی از زنان رهگذر در مصاحبه با وال استریت گفت: «او [پلیس] به لباس من اشاره کرد و گفت: آیا فکر نمی‌کنی که دامنت کمی کوتاهه؟ او همچنین به لباس‌های زنان دیگر اشاره کرده و گفت که آنها بخش زیادی از بدن خود را عریان گذاشته‌اند.»
این زن افزود که پلیس به وی گفته است که این نوع پوشش وی سبب می‌شود تا تجاوزکنندگان بتوانند به راحتی وی را هدف قرار داده و مورد اذیت و آزار قرار دهند. این نوع عملکرد نیروهای پلیس شهر نیویورک در واکنش به ده تجاوز جنسی است که از ماه مارس امسال تاکنون رخ داده است.

رییس پلیس شهر نیویورک پائل براون در ایمیلی به مجله وال استریت گفت: «این پلیس نیست که به زنان می‌گوید چه چیزی را نپوشند… بلکه تنها به آنها خاطر نشان می‌کند که در بخش عمده‌ای از این تجاوزها، افراد متجاوز به زنانی حمله کرده‌اند که دامن‌های کوتاه و لباس نامناسب به تن داشته‌اند»
جسیکا سیلک عضو سیف اسلوپ، گروهی که در اعتراض به این تجاوزها شکل گرفته است، می‌گوید که چنین تعاملاتی بین پلیس و شهروندان «کاملاً نامناسب» است.
وی می‌افزاید: «متأسفانه این کار می‌تواند تبدیل به تعاملی متداول بین زنانی شود که مورد حمله قرار گرفته‌اند، اما پیام آن نباید این باشد که شما نباید دامن بپوشید. بلکه پیام این کار باید این باشد که راه‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید به وسیله آنها از خودتان محافظت کنید.

نوشته شده توسط: خرید شارژ خرید شارژ | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

بررسی توقیف افسر پلیس "میامی" توسط یک زن پلیس در فلوریدا!

چهارشنبه 20 دی 1391  12:05 ب.ظ

بدلیل سرعت بالای ماشین پلیس ، خانم پلیس فلوریدا به دنبال وی افتد

و از او می خواهد که توقف کند و سپس بدلیل مقاومت و تعقیب و گریز ، وی را دستبند می زند.

اینجا آمریکاست ، سرزمین برابری حقوق شهروندی!

(قسمت جالبش اینجا بود که وقتی مرد پلیس می گوید :

با تمام احترامی که برای شما دارم ... ، خانم پلیس جواب داد:

تو به من احترام نمیگذاری ، تو برای هیچیک از این مردمی که اینجا هستند احترام قائل نیستی!)  
Better Dreams: "Florida Trooper" pulls over "Miami Officer"برخی یاد بگیرند

نوشته شده توسط: خرید شارژ خرید شارژ | آخرین ویرایش:- | نظرات()